SARITAŞ HOTEL


SARITAŞ HOTEL

 

Müsait Odalar


SARITAŞ HOTEL Hakkında


Genel Özellikler

 
Alanya' nın Obagöl mevkiinde bulunan Sarıtaş Otel 1996 yılında hizmete girmiştir Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur. Tesis aile konseptinde hizmet vermekte olup bay konaklaması için uygun değildir.

Tesis Özellikler

 
 • Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

  Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

  Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

  Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Ücretsiz Aktiviteler

 

PLAJ

 • Açık Yüzme Havuzu
 • Özel Plaj
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Özel Plaj
 • Su Kaydırağı

Ücretli Aktiviteler


 SPA & WELLNESS

Spa & Bakım Merkezi 
Sauna
Masaj Ücretli
SPA Ücretli
Hamam


AKTİVİTELER

Su Sporları (Tesise ait değil) Ücretli
OLANAKLAR

Aile Tatili Tesisi
Tur Danışma Ücretli
Kiralık Kasa Ücretli
24 Saat Resepsiyon Hizmeti
Otopark (Otel dışında)
Bahçe
Teras
Lobi
Günlük Temizlik
Çamaşırhane Ücretli
Tesis Dahilinde Dükkan Ücretli
Klima
Sahil Kenarı
İnternet Bağlantısı – Kablosuz Ücretli

Mesafeler

 TARİHİ YERLER
Syedra Antik Kenti Balmumu Heykel Müzesi Atatürk Evi Ve Müzesi Alanya Arkeoloji Müzesi Tarihi Dim Çayı Köprüsü Eşmeli Konak Doğan Ağaoğlu Evi Alanya Belediyesi Hasan Ağalar Konağı Selçuklu Hamamı Halimağa Konağı Tarihi 12 Kemer Tarihi Bina 

Bilgilendirme


 
 • Evcil Hayvan Kabul EdilmiyorRehber Köpek Kabul EdilmezEkstra Yatak Sağlanmaz
  Oda Sayısı
  210
  İnşaa Tarihi
  1995
  Tesiste Çocuk Misafir Kabul Edilir